Lista produktów marki Manuka Health

Manuka Health powstała w 2006 roku. Ta nowozelandzka firma opiera się na wieloletnich doświadczeniach nowozelandzkich pszczelarzy i naukowców, którzy zajmują się badaniami nad właściwościami miodów Manuka.

Manuka Health oznacza swoje miody Manuka znakiem MGO oraz liczbą, która wskazuje jaki jest minimalny, gwarantowany poziom methylglyoxalu w danym słoiku (w przeliczeniu na 1kg miodu). 

Miody Manuka firmy Manuka Health badane są pod kątem kilku wskaźników, które pomagają określić "siłę działania" konkretnej partii miodu. Najważniejszym wskaźnikiem, na który warto zwrócić uwagę, jest MG (methylglyoxal), naturalny składnik wielu pokarmów, ale tylko w miodzie Manuka występuje w tak wysokich stężeniach.

Stwierdzono w badaniach, że to właśnie wysokie stężenie MG odpowiada za silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne Miodu Manuka. Stąd tak ważne jest właściwe określenie faktycznego poziomu MG w każdym słoiku miodu Manuka. Aby to zrobić, potrzebne jest badanie każdej partii miodu.

Rzeczywisty poziom MG odczytasz z certyfikatu, który załączamy do każdego sprzedanego przez nas słoika. Jeśli nie wiesz, który miód Manuka wybrać, zajrzyj do nas na bloga. Tam bardziej szczegółowo opisaliśmy na jakie konkretnie schorzenia polecany jest Miód Manuka. 

TUTAJ LINK DO ARTYKUŁU.

Miody Manuka firmy Manuka Health dostępne są u nas w 4 stężeniach: MGO 100, MGO 250, MGO 400 i MGO 550.

Poza samym miodem, bardzo polecamy Twojej uwadze, cukierki z Miodem Manuka i propolisem. Świetnie łagodzą ból gardła, a do tego są na prawdę smaczne. Dostępne są w kilku wersjach smakowych.